اورمو اؤلکه سی

نویسنده : admin جمعه 7 تیر 1392, 12:16

بهروز عطایی سرمربی تیم کاله آمل هستند که در فصل گذشته با این تیم هم به مقام قهرمانی لیگ برتر و هم به مقام قهرمانی باشگاههای آسیا نائل گشتند. آقای عطایی چند روزی بود که میهمان شهر اورمیه بودند و با میزبانی که در خدمتشان بودیم مصاحبه ای ترتیب دادیم که خواندن آن خالی از لطف نیست:

wwwwwww بهروز عطایی در اورمیه!!!

 

آقای عطایی با عرض خیر مقدم چطور شد که به اورمیه تشریف آوردین؟

من فردا پروازم به صربستانه که  برای گذراندن دوره ی خاصی راهی این کشور خواهم شد و در این میان  سعادتی نسیبم شد تا در خدمت شهر قشنگ و باصفا و  بچه های  سایت رسمی باشگاه شهرداری اورمیه باشم.انشاله که فردا رفع زحمت میکنیم .

 

آقای عطایی از وضعیت فعلی باشگاه کاله برامون بگین؟

باشگاه کاله با توجه به اینکه سعی در ساختن زیرساختهای خودش داره ، دنبال این هستش که یک باشگاه حرفه ای  و تمام عیار باشه و به همین دلیل امسال قسمتی از بودجش رو صرف ساختن سالن هشت هزار نفری میکنه که بتونه کار باشگاه داریش رو گسترش بده و در واقع شکل حرفه ای کارش رو به معرض نمایش بذاره و طبیعتا وقتی که این اتفاق میافته ما با شرایط محدودتری مواجه میشیم و در واقع برای تیم داری بودجمون کاهش پیدا میکنه و طبیعتا از بازیکنان نخبه ای که هر سال ازشون بهره میبردیم امسال محروم هستیم و سعی میکنیم که یک تیم خوب و جوان و تقریبا بومی رو برای لیگ امسال آماده کنیم که بتونه از اسم باشگاه کاله و استان مازندران و شهر آمل دفاع کنه.

 پس طبق شنیده هامون این قضیه صحت داره که قصد دارین از بازیکنان ملی پوشتون خداحافظی کنین؟

مسئولین باشگاه ما با بازیکنان سال گذشتمون محمودی،قائمی،موسوی و زرینی صحبت کردن و اعلام نمودند که به دلیل محدودیت بودجه نمیتونن امسال در خدمتشون باشن و وقتی که باشگاه به این نتیجه رسید ما هم اعلام کردیم  بچه ها معطل باشگاه نمونن و بتونن تصمیمات خودشون رو برای فصل جدید بگیرن.

 

تصمیم باشگاهتون در رابطه با بازیکنان اورمیه ای حاضر در کاله چیه؟

میلاد که باهامون قرارداد داره و از طرفی هم  جز بازیکنانی هست که روش برای فصل جدید حساب باز کردیم و ۱۰۰% هم حفظش خواهیم کرد.عبدالرضا هم جز یکی از بهترین و موثرترین بازیکنان کاله بود که کمک و عملکرد بسیار خوبی در چند سال اخیر داشت و ما خیلی دوست داریم که امسال هم باهاشون همکاری کنیم و همه اینها منوط به چگونگی وضعیت باشگاه داره.

 

تکلیف شما چیه؟آیا امسال هم به عنوان مربی در کاله خواهید بود؟

من قراردادی با کاله ندارم.اصلا بحث من با کاله بحث قرارداد نیست.ارتباطی بین من و مدیر عامل باشگاه کاله وجود داره که چیزی فراتر از قرارداده.قطع یقین اگه اونا ما رو نگن برو ما نمیریم (با خنده)

 

باشگاه کاله بعد از تیم پیکان دومین تیم ایرانی بود که برای کشور عزیزمان در باشگاههای آسیا افتخار کسب نمود و به عنوان قهرمان آسیا جواز حضور در باشگاههای جهان رو نیز کسب نمود.حال با این اوصاف ، باشگاه چه تصمیماتی برای حضور در این رقابتها رو داره؟آیا با تیمی قدرتمند عازم این رقابتها خواهد شد  یا با یک تیم جوان و معمولی؟

هدف باشگاه کاله در وهله اول اینه که از حیثیت والیبال ایران دفاع کنه.از نظر شخصی من با توجه به اینکه شروع مسابقات باشگاههای جهان خیلی نزدیک به مسابقات لیگ برتر ما هست و زمانیکه تیم برمیگرده بازیهای لیگ ما درجا شروع میشه فکر نکنم باشگاهی باهامون همکاری داشته باشه.  شاید به ما یک هفته استراحت بدن و ما یک هفته با تاخیر بازیها رو آغاز کنیم و یا شاید کلا یک هفته لیگ رو دیرتر آغاز کنیم .ما ۲۹ یا ۳۰ مهرماه از برزیل برمیگردیم و بازیهای لیگ هم قراره از یکم شروع بشه اگه خیلی تخفیف بدن همه بازیها از هشتم شروع میشه،پس طبیعتا هیچ باشگاهی با ما همکاری نمیکنه مگر اینکه لیگ خیلی به عقب بیافته که باز هم فکر نمیکنم این اتفاق رقم بخوره.بالاخره باشگاهها روی بازیکنانشون سرمایه گذاری کردن و به نظر نمیاد که باشگاهی بخواد در این رابطه با ما همکاری بکنه و ما قطعا باید با بازیکنانی که باهاشون قرارداد میبندیم باید تو این مسابقات شرکت کنیم و قطع به یقین موفقیتی در پی نخواهد داشت.

 

تمریناتتون رو برای حضور در باشگاههای جهان از کی آغاز خواهید کرد؟

ما به امید خدا تمریناتمون رو از اواخر تیر ماه  یا اوایل مرداد ماه شروع میکنیم و سعی میکنیم طوری تمرین کنیم که بتونیم بازی رو که بلدیم رو درست ارائه بدیم.

 

از بحث کاله خارج بشیم. شما خبر اومدن لوزانو به اورمیه رو شنیدین؟

بله. لوزانو یکی از بهترین و سرشناسترین مربیان حال حاضر دنیا هست.و جا داره تبریک بگم به مسئولین باشگاه شهرداری اورمیه که چنین مربی ای رو قصد دارن وارد ایران کنن،که این نشون از تفکر بالای مدیریت باشگاه داره.

لوزانو کارنامه خیلی درخشانی تو والیبال دنیا داره به هر حال ما با والیبال مدرن دنیا فاصله زیادی داریم و خیلی چیزها هست که مربیان بزرگ خارجی میتونن به مربیان داخلی ما یاد بدن، من فکر میکنم گزینه بسیار خوبیه و دوباره تبریک میگم به روحیه باشگاه که این چنین تفکراتی رو دارن، یقینا نشونه های خوبی برای باشگاه در پی خواهد داشت.

شخصا با شناخت عمومی که از آقایان اصغرزاده و اشرفی دارم  میدانم که انسانهای قابل احترام و موجهی هستند و من همیشه براشون احترام میزارم و دوستان خوبی برای بنده هستن . تلاش فراوانی که ایشان برای والیبال اورمیه و ایران انجام میدهند ستودنی است.

 

شما چندین بار به اورمیه اومدین ، تماشاگران اورمیه ای رو چطور دیدین؟

اورمیه جز شهرهایی هست که والیبال توش قدمت داره و ما همیشه که در اورمیه بازی داشتیم من خودم چه به عنوان بازیکن و چه به عنوان مربی که به این شهر اومدم کلا احساس خوبی داشتم، هواداران و تماشاگران به تیم شهرشون عشق میورزن که نشونه های خوبی هستش و این طبیعیه که تماشاگر تمام و کمال در اختیار تیمش باشه.

 

چقدر به مهد والیبال آسیا بودن اورمیه اعتقاد دارین؟

همانطور که عرض کردم اورمیه یکی از ریشه دار ترین شهرهایی هست که والیبال توش قدمت داره اورمیه را تنها شهری میدونم که از گذشته تا الان بیشترین ملی پوشان رو به  تیم ملی والیبال ایران تقدیم کرده، والیبال تو خون و رگ مردم این شهره  و سالهای سال هست که در لیگ برتر تیمداری میکنن، این نشون میده که چقدر عاشق این رشته هستن حتی من شنیده ام که میدانی را با نام میدان والیبال در این شهر نام گذاری کردن این نشون میده که مسئولین شهر هم نسبت به این موضوع علاقه مندی نشون میدن ، به هر حال اورمیه شهر صد در صد والیبالیه و والیبال مهمترین رشته ورزشیش تلقی میشه.

 

آقای عطایی تا امروز که چندین بار به اورمیه اومدین چه خاطراتی از این شهر و ساکنانشون دارین؟

من در زمانیکه بازیکن بودم تو تیم فرمانداری مهاباد آذربایجان غربی بازی کردم.البته اون زمان هم اورمیه تیم داشت و هم مهاباد.کلا حس خوبی نسبت به مردم آذربایجان دارم و مردم اورمیه رو خیلی دوست دارم و وقتی که به عنوان ورزشی وارد اورمیه شدم خاطرات خیلی خوبی رو دارم.حتی وقتیکه میبردیم یا میباختیم.کلا ورزش چیزی جز این توش طلب نمیشه،به هر حال برد و باخت جزئی از ورزشه.دو سال گذشته که با اورمیه بازی داشتیم صبح روز بازی از صدا و سیمای استان آذربایجانغربی با من تماس گرفتن و گفتن که امشب رو میخواهیم در خدمت شما باشیم،گفتم باشه.گفتن حتی اگه باختین هم باید باشین که گفتم مشکلی نیست و حتی اگه ببازیم هم من در خدمت شما هستم .در کل رابطه خوبی بین من و بچه های اورمیه هست و کلا من اورمیه رو شهر خوبی در بخش والیبال و فرهنگی میبینم و امیدوارم که انشاله همیشه موفق باشن.


yyyy بهروز عطایی در اورمیه!!!

منبع: باشگاه فرهنگی، ورزشی شهرداری اورمیه
دسته بندی : والیبال برتر ,
برچسب ها : والیبال شهرداری اورمیه , لیگ برتر مردان , بهروز عطایی , کاله آمل , گفتگو ,موضوعات
» اخبار اورمیه (903)
» اخبار بحران دریاچه اورمیه (1021)
» پروژه های عمرانی،خدماتی اورمیه (548)
» پروژه های عمرانی،خدماتی استان (172)
» سیاسی (178)
» اقتصادی (529)
» اجتماعی (323)
» ادب،فرهنگ و هنر (133)
» علمی، آموزشی (201)
» پزشکی،سلامت (204)
» میراث فرهنگی و گردشگری (401)
» حوادث و سوانح (227)
» هواشناسی (224)
» محیط زیست (261)
» گزارش تصویری (301)
» والیبال برتر (1077)
» ورزشی (218)
» اخبار ایران و جهان (218)
» وقایع تاریخی ایران و جهان (19)
» وقایع تاریخ آذربایجان (18)
» وقایع تاریخی اورمیه (10)
» تورک دیلی (8)
» نام آوران اورمیه (88)
» نام آوران آذربایجان (127)
» آذربایجان فولکلوری (11)
» آذربایجان دبلری (19)
» مذهبی دبلر (31)
» اورمو عاشیقلاری (19)
» موسیقی آذربایجانی (19)
» تورک شعرلر (7)
» استاد شهریار+شعر و عکس (10)
» داستان ها و افسانه های آذربایجان (8)
» فرودگاه اورمیه (3)
» دانشگاه اورمیه (10)
» امام زاده ها - مساجد تاریخی (24)
» بناهای تاریخی اورمیه (104)
» پارک های اورمیه (17)
» حمام های قدیمی اورمیه (5)
» دره ها-آبشارها -چشمه ها (18)
» قلعه ها -تپه ها-غارها (22)
» کلیساهای اورمیه (17)
» کتیبه های تاریخی اورمیه (7)
» مراکز اقامتی و تفریحی اورمیه (12)
» مقبره های اورمیه (10)
» موزه های اورمیه (12)
» در باره اورمیه (12)
» سوغات،صنایع دستی،غذاها (19)
» جاذبه های گردشگری و طبیعی اورمیه (60)
» گالری عکس بازار اورمیه (8)
» گالری عکس دریاچه اورمیه (33)
» گالری عکس اورمیه (60)
» گالری عکس اورمیه قدیم (11)
» آثار طبیعی آذربایجان غربی (36)
» آثار تاریخی آذربایجان غربی (104)
» گالری عکس سایر مناطق آذربایجان (25)
» تصاویر دیدنی (40)
» کلیپ شعرای آذربایجان (5)
» کلیپ اورمیه (5)
» کلیپ موسیقی آذربایجانی (7)
» کلیپ ورزشی (8)
» کلیپ های متفرقه (10)
» دانلود فایل های صوتی (5)

صفحات

پیوندهای روزانه

نویسندگان

» admin (6558)

آمار بازدید


کل بازدید ها :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل مطالب :
آخرین بروز رسانی :

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات